2 0 0

SPA

Svečiuodamiesi „Margyje” nepraleiskite galimybės apsilankyti mūsų SPA komplekse – padovanokite laiką sau! Ramybės ir atokvėpio valandėlei kviečiame į baseiną, garinę turkišką pirtį, suomišką sauną ar atpalaiduojančią sūkurinę vonią.
SPA komplekse galėsite atgauti jėgas, besimėgaudami įvairiomis veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, atliekamomis patyrusių, dėmesingų manualinės terapijos specialistų. Atpalaiduojantys, jauninantys ir detoksikuojantys kompleksai, klasikiniai masažai, gaivinanti žolelių arbata padės atsipalaiduoti ir namo sugrįžti lyg po ilgų atostogų.

Apsilankymas vidaus baseine ir pirtyse –  30 eur/asm.
Vaikams nuo 3 m. –  15 eur/asm

SPA DARBO LAIKAS:
Baseinas su garine pirtimi, sauna ir sūkurine vonia:
IV-V  nuo 18:00 iki 21:00 val.
VI nuo 15:00 iki 21:00 val.
Spa Meniu

LAUKO PIRTYS

Mūsų rusiškos lauko pirtys ant ežero kranto – tai privati erdvė jūsų pirties malonumams. Leisdami laiką gamtos prieglobstyje, už pirties durų paliekate bet kokius rūpesčius, kartu su prakaitu išgaruoja ir visos mintys. Pirties entuziastai sako, kad pirtyje skubėti tiesiog negalima – tradiciniai maudynių ritualai savaime privers sulėtinti tempą.
Jei norite paties geriausio šios procedūros efekto, kviečiame drąsiai kreiptis mūsų profesionalaus pirtininko pagalbos. Malkomis kūrenamoje pirtyje galėsite atsipalaiduoti, išsikaitinti, išsiperti beržinėmis vantomis ir prisikvėpuoti atpalaiduojančių aromatų.
Maudynės Margio ežere ir vasarą, ir žiemą jums suteiks natūralų energijos pliūpsnį.

KAINOS

Lauko pirtis su sale / 3 val……………………………€ 150 
Lauko pirtis su sale visam vakarui……………….€ 300
Rankšluosčio nuoma……………………………………€ 3 
Chalato nuoma…………………………………………….€ 5
Vaikiško chalato nuoma……………………………….€ 3
Vienkartinių šlepečių pardavimas…………………€ 1
Vanta……………………………………………………………€ 5

Lauko pirtys nuomojamos ir dirba iki 22 val.
Norint pratęsti pirties laiką, skaičiuojami 50 eur/val. viršvalandžiai.