2 0 0

SPA

Svečiuodamiesi „Margyje” nepraleiskite galimybės apsilankyti mūsų SPA komplekse – padovanokite laiko sau! Ramybės ir atokvėpio valandėlei kviečiame į baseiną, garinę turkišką pirtį, suomišką sauną ar atpalaiduojančią sūkurinę vonią.
SPA komplekse galėsite atgauti jėgas, besimėgaudami įvairiomis veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, atliekamomis patyrusių, dėmesingų manualinės terapijos specialistų. Atpalaiduojantys, jauninantys ir detoksikuojantys kompleksai, klasikiniai ir ajurvediniai  masažai, gaivinanti žolelių arbata padės atsipalaiduoti ir namo sugrįžti lyg po ilgų atostogų.

SPA PASLAUGOS
Pagrindinio korpuso SPA (iki 30 asmenų)
Apsilankymas SPA centre viešbučio gyventojui 18:00-21:00 val. (sekmadienį-penktadienį)
ir 15:00-21:00 (šeštadienį bei šventinėmis dienomis)
Nemokamai
Apsilankymas SPA centre vienam asmeniui / 1,5 val. 15

Baseino ir pirčių komplekse vaikai iki 12 metų laukiami iki 19 val.

LAUKO PIRTYS

Mūsų rusiškos lauko pirtys ant ežero kranto – tai privati erdvė jūsų pirties malonumams. Leisdami laiką gamtos prieglobstyje, už pirties durų paliekate bet kokius rūpesčius, kartu su prakaitu išgaruoja ir visos mintys. Pirties entuziastai sako, kad pirtyje skubėti tiesiog negalima – tradiciniai maudynių ritualai savaime privers sulėtinti tempą.
Jei norite paties geriausio šios procedūros efekto, kviečiame drąsiai kreiptis mūsų profesionalaus pirtininko pagalbos. Malkomis kūrenamoje pirtyje galėsite atsipalaiduoti, išsikaitinti, išsiperti beržinėmis vantomis ir prisikvėpuoti atpalaiduojančių aromatų.
Maudynės Margio ežere ir vasarą, ir žiemą jums suteiks natūralų energijos pliūpsnį. Galiausiai prie puodelio arbatos ateis metas atvėsti ir pasimėgauti miško tyla.

Lauko pirtys
Lauko pirtis su sale / 3 val. 130
Lauko pirtis su sale visam vakarui 200
Rankšluosčio nuoma 1,5
Chalato nuoma 5
Vienkartinių šlepečių pardavimas 1,5
Vanta 3