2 0 0

KONFERENCIJOS

„Margio” komplekse yra trys skirtingo dydžio konferencijų salės, kuriose galite organizuoti dalykinius susirinkimus, seminarus, mokymus, įvairius kitus darbinius renginius. Konferencijų salės kondicionuojamos, ventiliuojamos, aprūpintos visa būtina technine įranga. Visose salėse veikia bevielis internetas. Profesionalus aptarnavimas, maloni atmosfera bei visapusiška organizacinė pagalba padės susitelkti į darbą ir sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų.

SUŽINOTI DAUGIAU…

DETALESNĘ INFORMACIJĄ
MIELAI SUTEIKSIME:

Aušra, tel. +370 685 35303
vadyba@margis.lt

ŠEIMOS ŠVENTĖS

Planuojate šventę? Vestuves, šventinę vakarienę artimųjų rate, gimtadienį ar krikštynas? 20, 50 ar 100 svečių – savo šventę norisi paversti įvykiu, kurį būtų galima su džiaugsmu prisiminti dar ilgai, tiesa? Leiskite mums sužinoti Jūsų ketinimus, o mes juos paversime nepamirštama švente! Per daugiau nei dešimt metų sukaupta švenčių organizavimo patirtimi mielai pasidalinsime su Jumis.
Mūsų siūlomos paslaugos apima: maitinimą, nakvynę, nemokamą švenčių organizavimą, tuoktuvių ceremonijos organizavimą, dekoravimą/floristiką, šventės vedėjus/didžėjus, fejerverkų tiekėjus, paviljonus, transportą.

SUŽINOTI DAUGIAU…

RENGINIAI ĮMONĖMS

Kviečiame organizuoti įmonės šventes ir renginius verslo klientams. Visai šalia Vilniaus įsikūręs „Margio” kompleksas turi daug privalumų, renkantis vietą įmonės šventei ar verslo klientų renginiui. Pirmiausia – puiki lokacija. Antra – patogiai išdėstytos darbo ir atsipalaidavimo erdvės, visapusiška personalo pagalba renginio organizatoriams. Vaišes ir užkandžius siūlome atsižvelgdami į Jūsų poreikius – nuo pilno meniu su karštais patiekalais ir gėrimais iki kavos pertraukėlėms skirto užkandžių stalo. Į renginio programą kviečiame įtraukti pramogas krepšinio ir tinklinio aikštelėse, atsipalaidavimą pusiasalyje prie ežero ir pirties procedūras su profesionaliu pirtininku čia pat esančiose rusiškose pirtelėse.

SUŽINOTI DAUGIAU…