2 0 0

Standartinis Dvivietis

Viešbutyje siūlome rinktis 18 standartinių kambarių. Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria santūriu, nepriekaištingu stiliumi, švelnių spalvų ir formų detalėmis. Viešbutyje nėra lifto. Į viršutinius aukštus galima pakilti tik laiptais.

 Dvivietis                    Plaukų džiovintuvas
Dušas/vonios kambarys           Pusryčiai
..Televizorius

 

REZERVUOTI

Dvivietis kambarys su vaizdu į ežerą

Viešbutyje siūlome rinktis 7 dviviečius kambarius su vaizdu į ežerą. Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria santūriu, nepriekaištingu stiliumi, švelnių spalvų ir formų detalėmis. Viešbutyje nėra lifto. Į viršutinius aukštus galima pakilti tik laiptais.

 Dvivietis                    Plaukų džiovintuvas
Dušas/vonios kambarys           Pusryčiai
Televizorius

REZERVUOTI

Verslo Klasės Dvivietis

Viešbutyje siūlome rinktis 6 verslo klasės dviviečius kambarius. Erdvūs dviviečiai, su mini baru, kondicionieriumi, vonios kambariu plaukų džiovintuvu, ir plokščiaekraniu televizoriumi poilsio zonoje. Viešbutyje nėra lifto. Į viršutinius aukštus galima pakilti tik laiptais.

 Dvivietis                              Mini baras
Vonios kambarys   Plaukų džiovintuvas
..Plokščiaekranis televizorius  Pusryčiai

Oro kondicionierius    

REZERVUOTI

Liukso Klasės Dvivietis

Įspūdingi, erdvūs kambariai, pro kurių langus atsiveria Margio ežero panorama. Subtilaus interjero kambariuose atskirtos poilsio zonos, kuriose galėsite pasimėgauti puodeliu kvapnios arbatos – čia rasite viską, ko reikia: arbatinuką, puodelius ir arbatos rinkinį. Viešbutyje nėra lifto. Į viršutinius aukštus galima pakilti tik laiptais.

 Dvigulė lova                   Mini baras
Dušas                  Plaukų džiovintuvas
..Plokščiaekranis televizorius    Pusryčiai

Oro kondicionierius    Poilsio zona

REZERVUOTI

Studija viloje dviems asmenims.

Netoli pagrindinio viešbučio pastato siūlome apsistoti 5 vilose, kiekvienoje – po du numerius su atskirais įėjimais. Standartiniai dviviečiai kambariai – su terasa ir lauko baldais bei dideliais langais iki žemės. Minimalistinio skandinaviško stiliaus, skoningai ir patogiai įrengtuose nameliuose taip pat rasite po nedidelę virtuvėlę su indais.

 Dvivietis                  Plaukų džiovintuvas
Dušas, tualetas           Virtuvė su indais
..Plokščiaekranis televizorius Poilsio zona, terasa

REZERVUOTI

Liukso studija viloje su terasa dviems

Čia galėsite mėgautis prabangiu ir netrukdomu poilsiu. Atpalaiduojantis Provanso stilius, ramių spalvų interjero detalės ir visi reikiami patogumai – itin viliojantis sprendimas savaitgaliui ar ilgesnėms atostogoms. Jūsų patogumui kambariuose įrengta virtuvėlė su indais ir „Lavazza” kavos aparatu.

 Dvigulė lova               Poilsio zona, terasa
Dušas                          Plaukų džiovintuvas
Oro kondicionierius    Virtuvėlė su indais.
  Plokščiaekranis televizorius  

REZERVUOTI