2 0 0

VESTUVĖS / ŠEIMOS ŠVENTĖS

Jei Jūs esate šioje puslapio skiltyje, suprantame, kad planuojate šventę!

 

Gal tai proga – Judviejų sprendimas sujungti gyvenimus drauge? Sveikinam priėmus šį sprendimą! VESTUVĖS. Viena įsimintiniausių švenčių kiekvieno mūsų gyvenime. Pačią ceremoniją matote pas mus? Norėtumėte ant ežero kranto ar pušų apsuptyje ištarti viens kitam TAIP? Kokią planuojat šventę šia proga būtent Jūs?

Jaukią, nedidelę šventinę vakarienę? Kai planuojama sukviesti iki dvidešimt svečių? Tokiam vakarui puikiai tinka mūsų GELTONOJI SALĖ – kaip tik jaukioms šventinėms vakarienėms nedideliame artimųjų rate. Salė turi tiesioginį išėjimą į lauko terasą su vaizdu į ežerą, kurioje ne tik svečių pasitikimas organizuojamas, o ir jauku vakaroti šiltais vakarais, skanaujant vestuvinį tortą, bei akimis palydėti saulėlydį į ežerą…

Galbūt Jūsų šventėje dalyvaus iki penkiasdešimt svečių? Mielai pasiūlysime EŽERO SALĘ. Tai atskiras pastatas ant ežero kranto su panoraminiais langais, kurie suteikia pojūtį šventinį vakarą švęsti tarytum lauke! Koks romantiškas vakaras, kai medžiai virš ežero pasipuošia lempučių girliandomis, o nuotraukose Jaunieji – saulei leidžiantis į ežerą…Kas gali būti romantiškiau?

Galbūt Jūsų šventėje planuoja dalyvauti nuo penkiasdešimt iki šimto svečių? Šaunu! Galime pakviesti į erdvią DIDŽIĄJĄ SALĘ. Šalia jos yra uždara lauko terasa, įsikūrusi pušų pašonėje – tik Jums ir Jūsų svečiams. Nesinori išsiskirstyti sekantį rytą po gausių ir sočių pusryčių? Šventę pratęsti pakviesime į Ežero salę! Čia pat paruošime gardžius griliaus pietus, kur dūmo kvapas sužadins kiekvieno apetitą.

Savo šventę – ar tai būtų vestuvės, krikštynos ar gimtadienis – norisi paversti įvykiu, kurį būtų galima su džiaugsmu prisiminti dar ilgai, tiesa? Leiskite mums sužinoti Jūsų ketinimus, o mes juos paversime nepamirštama švente!

Per daugiau nei dešimt metų sukaupta švenčių organizavimo patirtimi mielai pasidalinsime su Jumis.

Mes siūlome šias paslaugas:
maitinimą,
nakvynę,
nemokamą švenčių organizavimą,
tuoktuvių ceremonijos organizavimą,
dekoravimą / floristiką,
šventės vedėjus / didžėjus,
fejerverkų tiekėjus,
paviljonus,
transportą.

RENGINIAI ĮMONĖMS

Kviečiame organizuoti įmonės šventes ir renginius verslo klientams.

Visai šalia Vilniaus įsikūręs „Margio” kompleksas turi daug privalumų, renkantis vietą įmonės šventei ar verslo klientų renginiui. Pirmiausiai – be abejo, puiki lokacija. Antra – patogiai išdėstytos darbo ir atsipalaidavimo erdvės, visapusiška personalo pagalba renginio organizatoriams.

Vaišes ir užkandžius siūlome atsižvelgdami į Jūsų poreikius – nuo pilno meniu su karštais patiekalais ir gėrimais iki kavos pertraukėlėms skirto užkandžių stalo.

Į renginio programą kviečiame įtraukti pramogas krepšinio ir tinklinio aikštelėse, atsipalaidavimą pusiasalyje prie ežero ir pirties procedūras su profesionaliu pirtininku čia pat esančiose rusiškose pirtelėse.