2 0 0

RAMYBĖ, PRIVATUMAS IR GAIVUS PUŠYNO ORAS

Tai dalykai, kurie negali nusibosti. Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria santūriu, nepriekaištingu stiliumi, švelnių spalvų ir formų detalėmis. Vilų interjere dominuoja medis, o liukso klasės vilose – šilta nuotaika. Šiuolaikiška europietiška restorano virtuvė ir profesionalios SPA paslaugos leidžia išsivežti ryškius įspūdžius, kurie verčia čia sugrįžti vėl ir vėl, bet kuriuo metų laiku.

PRIVATUMO POLITIKA | PAGALVĖS MOKESTIS TRAKUOSE

ADRESAS:
Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų pšt. 21103 Trakų r. sav., Lietuva

KONTAKTAI:
+370 685 05550
info@margis.lt

ATSIVEŽKITE AUGINTINIUS!

„Margyje” esate laukiami su draugais, su šeima ir net su mylimais augintiniais – esame draugiški gyvūnams.

APGYVENDINIMO SU GYVŪNAIS TAISYKLĖS

MARGIO NOVELĖS

Laikas, praleistas „Margio“ viešbutyje, gali tapti šiek tiek mistinis, kaip ir pati vietos aura: kai nereikia niekuo rūpintis, jis tarsi sustoja, o tuomet žmogus gali susikaupti ties savimi. Prieš metus kilo mintis į svečius pasikviesti rašytoją Jeronimą Laucių, kuris viešbutyje patirtus pojūčius sudėtų į noveles. Visi mūsų svečiai vos atvykę į viešbutį iš pluošto išsitraukia savąją novelę. Keisčiausia, kad ji kaip orakulas visada pataiko tiesiai į dešimtuką: nuspėja, kaip žmogus tądien jaučiasi ir ko jam trūksta.

KAMBARIAI IR APARTAMENTAI

Margio ežero kaimynystėje įsikūrusio viešbučio kambariai ir dviaukštės vilos su didelėmis terasomis leidžia mėgautis jaukumu ir natūraliu lietuviško pušyno kraštovaizdžiu. Rūpestingai kuriama aplinka ir dėmesingas aptarnavimas atspindi mūsų siekį pranokti standartus ir kiekvienam viešbučio svečiui padovanoti pačių gražiausių patirčių.

PERŽIŪRĖTI KAMBARIUS

ATVIRA KAINŲ POLITIKA